| Alesto93 a întrebat:

vreau de la toti o lista foarte mare nu chiar asa mare de jocuri dar sa fie de strategie as prefera mai mult cu arme daca se poate dau funda. Multumesc anticipat happy

Răspuns Câştigător
| Feitan a răspuns:

Intra aici so o sa vezi o gramada :D

http://www.buygames.ro/pc-x-strategy.htm

Funda?:D

3 răspunsuri:
| Depay a răspuns:

Counter-Strike
Call of Duty
Crysis 3
Microvolts
Far Cry 3
Sniper Elite v2
Bioshock Infinite
Si multe altele.

| Alesto93 explică:

Da multumesc la amandoi ca m`ati ajutat dar mi-e greu la cine sa dau funda. acum o sa ii dau la malamala sper sa nu te superi HelpCs happy poate o sa mai pun o intrebare cu ceva. si poate o sa iei si tu funda happy Multumesc din nou pentru postari

| Depay a răspuns (pentru Alesto93):

Nu-i nimic.Placerea e de partea mea ca te-am ajutatwinking.