| Oakf a întrebat:

Vreau o tactica buna pentru Top Eleven pe Facebook la lvl. 1. Cel mai detaliat raspuns primeste FUNDA + VOT! happy

Răspuns Câştigător
| j1NNNx a răspuns:

Salutare. Am jucat si eu top eleven. Dar numa ca ma enervau buti. Cum frate sa am jucatori de 5 stele si sa iau bataie de la ala cu 2 (avea si tactica mai proasta) eu eram pe locu 1 si ma bateau aia de pe 11-12. Oricum iti dezvalui care era tactica mea secreta! laughing

https://imageshack.com/i/pd2a0091p

| Oakf explică (pentru j1NNNx):

Da-mi tot linkul...

| j1NNNx a răspuns (pentru Oakf):

Asta e tot linkul. Copiaza-l si pune-l sus la o pagina goala de google. ( https://imageshack.com/i/pd2a0091p )

| Oakf explică (pentru j1NNNx):

Da, am vazut... si e buna tactica?

5 răspunsuri:
| j1NNNx a răspuns:

Eu ti-am aratat-o. Mie mi se pare o tactica FOARTE BUNA. Nu stiu cum esti tu dar mie mi se pare excelenta.

| Oakf explică (pentru j1NNNx):

Si la sfaturi antrenor ce ai pus? Iti dau funda daca zici si asta... ca asa am zis!