| Naty_Naty_1995 a întrebat:

vreau sa descarc ceva si din greseala am anulat descarcarea si nu o mai pot gasi nici la descarcari. Daca incerc sa descarc iar imi apare la numele descarcarii (1) sau (2), (3)... Oare cum as putea gasi prima descarcare sau sa fac sa o descarc din nou pe prima? Cu parantezele la nume nu imi merge de-asta zic

1 răspuns:
| Kristyano a răspuns:

Nu cred că mai poți! Probabil ai descărcat de pe google! Și ai închis pagina, și s-a anulat descarcarea!
Îmi pare rau...