| 4metin23 a întrebat:

vreau sa deschid un server de metin2 si caut om(oamnei) cu care sa incep acest proiect ori il facem hostat si etc.ori pe hamachi(unicat nu cu sv file de pe net etc.sadlient propriu si altele o sa fie) depinde cum doriti voi daca suntei interesati lasati un raspuns mai jos salut si toate cele bune :*

Răspuns Câştigător
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
1 (Nu ma intereseaza).
2 Ca sa ai playeri pe server iti recomand un server de IP.
3 Sa o luam putin logic sa intelegi si tu macar 95%.
-Server files de pe net nu vrei.
-Atunci servarul cum il faci de la 0 (chiar si Instant server [Servarul Chinezesc] se numeste si el "Server files", (se numeste instant server) ca de acolo a inceput servarul este primul server metin2 dar se numeste si server files.

-Ca sa incepi de la 0 adica sa faci tu totul.
Trebuie sa stii limba C++
Trebuie sa stii limba de Programare si creare a programelor (mai ales pentru metin2).
-Navicat
-Filezila
-Servarul
-Clientul

4 Ca sa faci proriul tau servar sa mai faci modificari pe el.
Poti sa descarci un server files nu stiu de 99-127-255.Si sa editez tu ca se poate doar si poti sa faci cum iti doresti desigur odata ce editez si bagi cateva lucruri in server sa editezi si clientul ca sa mearga.

5 Sa faci un server cum vrei tu sa zicem dureaza de la 2 saptamani la 3-5 luni (cat de bine te pricepi si daca chiar vrei sa iasa ceva bine).

| 4metin23 explică (pentru DragomirMihail2020):

Mulrumesc dar stiu deja acele chesti happy Si iti multumesc inca odata pentru interesul de a ma ajuta meriti FUNDITAAAAA!

3 răspunsuri:
| 4metin23 explică:

Eu in continuare caut oameni sa incepem acest proiect big grin

| 4metin23 explică:

Nu vrea nimeni?