| florincata a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un playstation 3 si nu stiu daca este bun televizorul pe care il am.Este un LCD LG full HD cu 3 mufe respectiv alb,rosu, galben, memiu pentru selectare exp pc, antena etc.Am dat p el 3.000 lei, are diagonala de 110 cm.Este bun pentru ps3 sau imi trebuie alt LCD?

1 răspuns:
| Eugen80 a răspuns:

Daca ai acele 3 mufe sau SCART poti folosi PS3 pe el.
Eu iti recomand sa mai pui bani si sa-ti cumperi PS4! PS3 e depasit de mult timp, este uzat cu siguranta si peste ceva timp nu mai valoreaza nimic, de asta toti se chinuie sa scape de ele.