| florincata a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un playstation 3 si nu stiu daca este bun televizorul pe care il am.Este un LCD LG full HD cu 3 mufe respectiv alb, rosu, galben, memiu pentru selectare exp pc, antena etc.Am dat p el 3.000 lei, are diagonala de 110 cm.Este bun pentru ps3 sau imi trebuie alt LCD?

Cand cumperi ps3 din magazin nu iti da la el card pentru salvare a jocurilor?

Răspuns Câştigător
| M1hai a răspuns:

Televizorul este foarte bun! Ba da, iti da card la ps3! Deci cumparati ps3

4 răspunsuri:
| John1973 a răspuns:

Este foarte bun http://bit.ly/14GQM2a

| Coolproductions a răspuns:

Televizorul este bun.Ar trebui sa iti cumper un cablu HDMI pentru ps3 daca are televizorul tau.Iar ps3-ul ar trebui sa vina cu un hard-drive de 20, 60, 120, 250 sau 320 gb.

| florincata explică (pentru Coolproductions):

Are HDMI 1 si HDMI 2 dar n-am cablu trebuie sa imi cumpar.Man si daca vreau sa imi modez ps3 pentru jocuri dupa net cam cati bani ma costa sa il modez?

| Coolproductions a răspuns (pentru florincata):

Mai, sincer sa fiu nu am venit aici pentru funda si pentru a te ajuta pe tine.Iti iei un cablu HDMI pentru ps3 (intrebi si tu vanzatorul de la un magazin, domo, altex, sau flanco daca are cablu hdmi pentru ps3)si il bagi in televizor si ps3 ar trebui sa fie la hdmi out nu av 1 2 sau 3, iar modarea am auzit ca la unele modele (ps3 slim ) nu este valabila iar la modelele mai vechi este cam scumpa.Se poate moda si ps3 slim dar cica este grea. Sper ca te-am ajutat