| ovidiuru a întrebat:

Vreau sa imi spuneti si mie niste servere misto de metin2 pvm-pvp sa cara sa cresti si sa faci yang repede si cand evoluezi armurile sau armele sa ai obiectele necesare la mag sau sa nu iti trebuiasca deloc! Daca imi place cu adevarat sv FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Prieten a răspuns:

Iti zic eu 2 metine pvp-pvm.
1.Metin 2 Black Project-rate 800 tot la magazin faci bani repede max lvl 100.
2.Metin 2 Moldova-rate 1000 iteme +0 la magazin le faci +9 ff repede si evolueaza pe la 60 ai peste 800kk maxim ii 250.Bafta

| ovidiuru explică (pentru Prieten):

Bv! sv sunt foarte fain

3 răspunsuri:
| F1rstBlooD a răspuns:

Metin2 lunaris

| DeliaSteffy a răspuns:

Buna. Poate ca in metinul asta nu trebuie sa cresti. Dar ai tot ce vrei in magazine : Metin2 hammer. www.hammerm2.com. Bye. Bye