| daniel2134 a întrebat:

Salut TPU, vreau sa ma ajutati cu o chestie. Eu mi-am instalat mai multe moduri cu masini pe gta sa, majoritatea imi merg foarte bine doar ca e un mod care nu prea merge. In ggmm masina arata foarte bine dar pe joc am bara din fata si cea din spate buguite. Aici e o poza cu bugul: https://imgur.com/DiCt0uR
Cu orice masina patesc asta si pe samp si pe gta simplu. Nu e promovare a serverului sau ceva (asta ca sa nu se interpreteze). Multumesc!

Răspuns Câştigător
| xFlo699 a răspuns:

Salut! Ar trebui în primul rând să încerci o reinstalare, cu un gta sa clear, și samp R1, să instalezi cleo, sampfuncs, samp addon și să folosești modloader pentru a instala toate modurile. S-ar putea ca mașina să aibă și efecte de car damage și să se fi buguit, contează destul de mult și sursa, personal îți recomand să iei resurse de pe site-uri precum gtaall și gamemodding, unde toate fișierele sunt testate sa nu conțină viruși, ai atașamente cu modurile și specificațiile lor, și găsești aproape orice mod ai nevoie, totuși personal îți recomand să nu te complici să instalezi tu toate modurile, pentru că e migălos și ia destul timp, și să cauți pe YouTube modpack-uri optimizate pentru pc-ul tău (low, medium sau high). Sper că te-am ajutat happy funda?

| xFlo699 a răspuns (pentru xFlo699):

Ps: te aștept cu un sms pe b-hood daca mai ai probleme, mă cheamă xFlo69.

1 răspuns: