| GigelFermecatu a întrebat:

Vreau sa ma apuc de un canal de gaming dar nu stiu ce jocuri sa fac. Datimi si mie niste jocuri inafara de MineCraft, csgo sau jocuri care toata lumea le face FUNDA

1 răspuns:
| ksuper31 a răspuns:

Nu e ca şi cum aş vrea să te dezamăgesc, dar şansele unuia ca tine, de a ajunge cunoscut, sunt 0. Învaţă să scrii şi mai lucrează cu dicţia pentru că 100% nu te ai bine nici cu ea.
Succes!
P.S: uită de asta cu canalul de gaming până treci de vârsta fragedă.