| catalinb a întrebat:

Vreau sa ma joc cu un prieten fifa 12 (eu din tastatura si el din gamepad - cu numere ).
Problema este in felul urmator: cand el da pase la un jucator, jucatorul prelungeste mingea in fata mult (el nu apasa pe nimic), cand face preluarea din pasa o prelungeste automat. Stiti cum se rezolva? (Sa nu spune-ti sa instalezi fifa 12).

1 răspuns:
| Magnifico a răspuns:

Nu prea poti face nimic, este de la joc.Ai fi putut umba la setari dar acolo poti pune maxim controalele si alte optiuni insa nu are nimic de a face cu problema ta.
Sa te asiguri ca la preluare nu tii pe butonul de sprint atunci si-o face chiar foarte foarte mult in fata.

Bafta!