| smihai95 a întrebat:

vreau sa ma joc metin 2 privat si nu stiucum se face. Am cautat pe net o multime de site-uti dar nimic nu merge va rog mult sa ma ajutati sa imi dati un site sa ma inregistrez si sa il downloadez ( metin2 privat )

Răspuns Câştigător
| OCTAVY a răspuns:

Buna.Iti recomand Metin2Gx.Intri pe site-ul lor, dai Server1, te inregistrezi, si dai download.Vezi ca trebuie sa ai instalate Windowns Installer 3.1, Net Framework 2.0 si Net Framework3.5(le instalezi daca cumva iti da eroare cand deschizi patch-ul.)
Sper ca ti-am fost de folos.
P.S.Cand reusesti sa te loghezi, dai mesaj lui " numaprinzi "(eu sunt, ca sa iti arat ce si cum).

| smihai95 explică (pentru OCTAVY):

Multumesc mult chiar m-ai ajutat

2 răspunsuri:
| AnormalFunkyGuy a răspuns:

Incearca:
-Mt2 Advanced
-Mt2 Lunaris
-Mt2 Yours
-Mt2 Legends (paremise ca e cu hamachi)
-Mt2 Steel
-European Mt2
-HotStyle Mt2
-Apollo Mt2
-Mt2 Divinity
-Mt2 Yoneis (Pvp, super tare)

Metinele astea le-am jucat si eu, si, nu is deloc naspa. Mi-au placut, si, apropo, daca vrei sa te lasi de un mt, nu fa prostia de a ARUNCA toate itemele pe jos, lasa-ti iteme in inventar si, poate, cand te plictisesti de alt metin, intri pe metine mai vechi, pe care le ai instalate. Cei care arunca tot timpul itm pe jos pentru ca se lasa de mt, fara suparare dar sunt cam tantalai lol.

Ma rog, sper ca te-am ajutatwinking funda?