| iAMVi a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un gamepad pentru pc si am pus ochii pe niste gamepad-uri undeva la 30 de lei (ala e bugetu :D) dar nu stiu daca sa-l iau sau nu.
asta este gamepad-ul >- http://www.okazii.ro/......a138365297

Răspuns Câştigător
| xPiccolo a răspuns:

Merge la Fifa 08.winking

| iAMVi explică (pentru xPiccolo):

Multam coane pentru raspuns sa vedem daca merge.laughing

4 răspunsuri:
| iAMVi explică:

Vreau sa-l iau pentru fifa 08 un raspuns bun va primi funda! big grin

| xPiccolo a răspuns:

Eu zic ca e bunwinking. si ar fi super daca ar rezistent la lovituri laughing

daca tu esti dispus sa dai banii astia pe el, da-iwinking. pare destul de bun big grin
tongue

| iAMVi explică (pentru xPiccolo):

Acum doar n-o sa-ncep sa dau cu pumnii in el vream sa stiu doar daca e bun si daca merge la fifa 08 big grin