| Dany975 a întrebat:

Vreau sa-mi sugerati si mie un joc pentru PC.Am 2 gb ram memorie Procesor Intel Pentium D CPU 3:00. Vreau sa-mi sugerati niste jocuri care ar merge pe aceste specificatii. Tin sa precizez ca momentan joc Team Fortress 2, Fifa 14/Fifa World Samp si Smite.Voi ce jocuri jucati?

4 răspunsuri:
| Dany975 explică:

UP! Mai vreau sa aud raspunsuri!

| AlexSava159 a răspuns:

Ceva cu masini iti place?
Incearca Euro Truck Simulator 2, NFS MW2 sau si mai bine joaca MINECRAFT.

| Dany975 explică (pentru AlexSava159):

Am incercat ETS 2 dar nu mi-a placut, o sa incerc NFS MW2 insa nu cred ca o sa imi mearga iar de minecraft nici nu mai vreau sa o aud.

| AlexSava159 a răspuns (pentru Dany975):

Ok.
Incearca Call of Duty Modern Warfare 2, e cu impuscaturi.