| Anonymus00 a întrebat:

Vreau sa va spun,ca,daca vedeti acest mesaj,si sunteti in cautarea unei tablete,atunci,cititi acest mesaj.
Ieri, mi-am cumparat tableta Acer Iconia Tab A1-810.Are un procesor quad core de 1.2 ghz, 1gb ram, 7.9"(INCI),android 4.2.2 Jelly Bean..Este o tableta exceptionala.PUR SI SIMPLU O IUBESC.
Deci, va sfatuiesc sa nu va luati prostii de tablete de 4/5/6 milioane,cum ar fi E-boda,Allview, Evolio..pentru ca sunt niste rahaturi.
Aceasta tableta,este cea mai buna dintre toate pentru pretul ei.
Android-ul merge perfect, tot merge perfect la ea.Ruleaza jocurile fara nici o problema, IAR BATERIA...SA NUMAI ZIC...POT STA DACA II 100% BATERIA SI 8/9/10 ORE PE EA INTR-UNA.E GROZAVA.
Multumesc ca mi-ati urmarit mesajul.

4 răspunsuri:
| kteichd a răspuns:

Mersi de sfat. uite nu stiam de tableta asta.

| kteichd a răspuns:

Dar de unde ai achizitionat-o?

| Moldovanu_Cosmin_1993 a răspuns:

Salut! Am 2 intrebari : 1.De unde ai luat-o? 2. Cat a costat

| Anonymus00 explică (pentru Moldovanu_Cosmin_1993):

Salut.Am luat-o direct din magazin de la Flanco(doar la Flanco se vinde in magazin direct) dar o poti comanda de pe net de la Altex, Emag, Domo..Si a costat 899 lei!happy