| JockerStoica a întrebat:

vreau sa va spun ca incerc sa imi fac metin2privat si am descarcat tot in afara de client si nu stiu de unde sa descarc clientul am mai gasit site-uri dar costa bani euro alt site dureaza 2zile sa descarc clientul dati-mi un site de client pentru metin2 privat dar sa se descarce repede dau funda

1 răspuns:
| 4metin23 a răspuns:

Salut daca ai nevoie de un client de metin2 stiu eu cateva depinde decare doresti acuma pe mc.txt sau pe serverinfo, py eu stiu ca cel ami bun pe mc.txt este clientul by abesgara v.3.7 si cel pe serverinfo.py este cel :http://just4metin.ro/client-uri/client-metin2-t188.html daca nu te descurci cu impachetarea si despachetarea te pot ajuta eu;)