| petrovicimarius98 a întrebat:

Vreau si eu cateva scheme de fifa 14 dupa tastatura nu dupa joystick. Si apropo care este butonul cum era la fifa 07 cand apasai pe C facea driblinguri aici pe fifa 14 care este? FUNDAAA!

4 răspunsuri:
| CoL00SaL a răspuns:

La FIFA 14 este mult mai greu sa faci driblinguri pe tastatura...trebuie sa folosesti numpadurile.Iti pun un tutorial ca e greu de scris : http://www.youtube.com/watch?v=wqg07z_FEyY

| petrovicimarius98 explică (pentru CoL00SaL):

Nu dau funda pentru asta fiindca nu inteleg nimic din ce ai zis! Pe FIFA 14 nu e controlu ala dupa A (centrare), S (pasa), D(shoot) este cu J, K, L, SPACE, SHIFT, vreau pentru tastele astea fiindca nu le pot schimba ca pe cele de pe fifa 07. Deci va rog scrieti pentru cele dupa FIFA 14 GEN K, L, J FAST FUNDA ~

| AwanderingLove a răspuns:

Poti sa le schimbi eu le-am schimbat pe a s d e w la orice fifa poti sa le schimbi