| mircea_8413 a întrebat:

vreau si eu niste jocuri cu masini frumoase dar slabe la cerinte. sa nu fie nimic legat de GTA sau NFS pentru ca m-am saturat de ele.
configuratia :
INTEL(R)Pentium(R) M

Modelul placii video este Intel(R) 82852/55 Graphics Controller

Video Card

Processor 1. 60ghz

1gb RAM

Astept raspunsuri dau funda!
Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| YoChriss a răspuns:

Salut! Poti incerca:
- Driving Speed 2 (este gratuit). Link: http://www.wheelspinstudios.com/drivingspeed2/
- Auto Club Revolution (este gratuit, cauti pe Google);
- Superstar Racing (din nou, gratuit, cauti tu pe Google);
- City Car Driving;
- Dirt 2;
- Dirt 3;
- GRID ( poate pe low, nu stiu sigur);
- Trackmania Stadium.
Funda?

| mircea_8413 explică:

Frate din alea imi place mult city car driving dar la ce am eu nu merge mai nimic plus ca am placa integrata..astept alte raspunsuri