| Dragos022 a întrebat:

Vreau si eu niste jocuri pentru pc (nu conteaza cerintele, am resurse) care sa mearga cu GamePad. Ceva de genul Devil may cry, Prince of Persia, Assasin Creed, sau shooter nu are importanta doar sa nu fie cele de mai sus si nici Fifa. Cele mai bune jocuri Fundita.Multumesc

Răspuns Câştigător
| vlady434 a răspuns:

Salut! Incearca DarkSiders 1, 2; Prototype 1, 2; Crysis 1, 2, Warhead, Call Of Duty MW 1, 2, 3(primele sunt prea plictisitoare), Call of Duty Black Ops 1, 2.
Sper ca te-am ajutat si sper sa-ti placa.

2 răspunsuri:
| TotulDespreTalesRunner a răspuns:

Skyrim,Crisis3,Ninja blade.

| Ciufu a răspuns:

League of Legends. E un joc super e online, joci cu prietenii, multi romani joaca, acum a aparut si in Romana!
Se fac campionate/turnee, in caz ca iti gasesti o gasca de 5 prieteni si jucati.
De ce imi place:
1. Aici joci cu inca 4 oameni in echipa, necesita lucru in echipa!
2. Un meci nu dureaza prea mult ( max 40 minute)
3.Joci un meci cu prietenii tai in timp ce vorbiti pe Skype, TeamSpeack. Deci Socializezi!
4.Trebuie sa fi foarte atent, ca adversarii sa nu te omoare sa fi tot timpul pe faza laughing.