| TheSeventhSin a întrebat:

vreau si eu o lista de servere private de metin2 asa mai speciale, ceva ce n-am mai vazut.
De exp : metin2 tbx are special chestia aia cu punctele pentru ruleta... in fine vrau ceva nou mai bine zis special dau funda.

3 răspunsuri:
| Kampion a răspuns:

Metin2energy
Metin2tim
World of Metin2, e super ala
Funda

| Sufletzelll a răspuns:

Http://www.metin2tim.ro ai incercat? nu stiu ce are special dar multa lume il joaca :) probabil ca are multe eventuri, iteme

| CiobotaruIonut a răspuns:

Http://anylas.mtn2.ro server deschis pe 1.06. 2016 lvl maxim 250 : de inceput lvl 200 arma si armura +yang(date de gm vorbind in pm cu el) mai multe detalii la id messenger : yo_bajet_15@yahoo.com