| Sergiu001 a întrebat:

:) Vreau si eu o parere despre un metin...
Site: www.metin2oblivion.com
Descriere: http://just4metin.ro/announces/metin2oblivion-server-pvm -easy-t7736.html

Se merita sa ma apuc de el, vad ca are numai de bine din cate am vazut, am auzit ca toate bug-urile au fost rezolvate...

Acum nu stiu ce sa zic, sa ma apuc sau nu?

Astept pareri :)

2 răspunsuri:
| Mihai121Sefu a răspuns:

Pi eu l-am jucat. Nu imi prea place, fiecare cu Metinul lui, dar dac vrei un metin bun iti propun metin2 Sony, e super! Incearc-l.

| Tigrisorul00 a răspuns:

Intra vezi cum e si gata. am auzit si eu acum vreo 2 saptamani de el si voiam sa il descarc dar am reintrat pe powehard