| alexvelea132 a întrebat:

Vreau si eu un metin pvm-pvp adica: fara 6/7 evoluti otel-pose-beta, batalie-sirius-beta, sa faci p pentru upgrade sa trebuiasca sa bati azraelu sau dragonu bonusuri 15 sabie 15 pumnal 2-3k pv etc va rog cel mai bun raspuns funda+vot

1 răspuns:
| Emanuel07 a răspuns:

Man vezi HammerMT2 PVM nu PVP la asta nu se poate dona si nu sunt bonusuri 6/7 max pv 7k itemele evolueaza cum ar fi batala dintele etc pana te faci cel mai tare nivelul maxim este 180 sper ca te-am ajutat funda PLS