| anonim_4396 a întrebat:

ziceitmi si mie un metin2 misto cu itm epice gen posedata sirius si care sa aiba otel si arme de 65 la magazin funda

Răspuns Câştigător
| norberttt a răspuns:

Strong metin2 e super nou si super fain ...id meu este norbi_ewl21@yahoo.es dai add si apoi daca te joci zii la sgm sau own ca eu team adus pe serverv ok;) http://metin2streng.org/index.php?s=home
e daca duc 10 playeri primesc un mod 100%

| IonutGaby a răspuns (pentru norberttt):

Super tare svr vezi ca pe mine ma cheama TheViper si sunt pe regatul allbastru

| norberttt a răspuns (pentru IonutGaby):

Ok si eu tot in regatu ala suntwinking

| IonutGaby a răspuns (pentru norberttt):

Zimi cum te cheama

| norberttt a răspuns (pentru IonutGaby):

Bresla mea e ClanUchiha si numele meu e SasukeUchiha big grin