| Barabulafaradarsaupoate a întrebat:

Ziceti-mi si mie cateva jocuri tare cu cerinte nu asa mari. De preferabil gen Mafia II.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gen Mafia 2 ai putea sa incerci Sniper Elite V2...chiar daca ti se pare ca cerintele sunt mari jocul este foarte bine optimizat si s-ar putea sa-ti mearga
Da-mi si mie specificatiile tale de la calculator ca sa-ti dau o lista mai lungawinking

| Barabulafaradarsaupoate explică (pentru anonim_4396):

Nu e prea bun pc. Dar uite o imagine:
http://vvcap.net/db/8mPJOKPYb1TA3OcEBzpi.htp
Mi-e lene sa scriu eu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Barabulafaradarsaupoate):

E cam grava situatia...Iti jur ca pot cumpara un PC ca al tau cu 100 de lei. Nu poti ridica stacheta mai sus de bomberman, space cadet pinball sau snake. Tu nu ai memorie suficienta pentru jocuri de genul mafia 2. Iti trebuie cel putin 5-10 GB liberi. Zic sa pui si tu 20 de milioane si sa-ti iei de ziua ta un calculator bun.

| Barabulafaradarsaupoate explică (pentru anonim_4396):

Dar imi merge si Call of duty modern warfare 3, cod mw3 nu are cerinte mari nu?
PS: Saracie mare.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Barabulafaradarsaupoate):

Hmmm incearca urmatoarele:
Torchlight 2
Portal
Antichamber
World of Goo
Spore
Tomb Raider anniversary
Mount and Blade: Warband
Mount and Blade: With Fire and Sword
FIFA 10
Flat Out 2
Team Fortress 2
League of Legends
Lego Star Wars II
Surgeon Simulator 2013
Limbo
Garry's mod
Kerbal Space Program
Hearts of Iron 3
Triburile
seria I want to be the guy
Audiosurf
Papers, Please
Don't Starve
Star Wars Battlefront 2
Bridge Builder
Worms Revolution
**************
Toate jocurile de mai sus ar trebui sa-ti mearga bine (min 20 fps in cel mai rau caz)
Probabil...cu rezolutie mica si cu setarile toate la low:
Borderlands
CoD World At War
Crysis
Medal of Honor: Airborne
Payday: The Heist
Ultimate Spider-Man
DACA NU-MI DAI FUNDA DISPER CA M-AM CHINUIT O GROAZA SA FAC LISTA CUM TREBUIE...

| Cosmin42142 a răspuns:

Pai exista un joc misto...Incearca sa cauti pe facebook funda?:X