| Anonymus3000 a întrebat:

ziceti-mi si mie niste servere romanesti de minecraft foarte tari. Cu playeri super care sa nu injure sau sa isi bate joc de tine si tot ce ii trebuie etc. Dau funda la cel mai calumea server

5 răspunsuri:
| CristianMD a răspuns:

Si eu caut, daca gasesti imi trimiti mesaj te implor ok?

| Palfi_Sebi_1975 a răspuns:

Asa ce sv vreti PVP sau Survival

| Strumfuletul a răspuns:

Pai,exista un server pe Creativ doar ca, are zerouri. uitel! IP:0.0.0.0:55169.Distractie placuta pe server! Happy

| Bucurean_Buffy_Patrick_1990 a răspuns:

Surv.minecraft-romania.com funda?

| Alexx_Alexx_1998 a răspuns:

Ba fi atent serveru asta nu prea are playeri dar de asta am adaugat anutu aasta aici server : mineworld.zapto.org
primi 10 primesc: armura(diamond+protectie ) se fac eventuri in fiecare WEEKEND va astept si sunt multe warpuri.....padure enchant shopmob areana pvp...