| Gabriel_Ianis_2000 a întrebat:

Salut Tu! Da tu! Cel care citești! Daca imi iau un paysafe de 10 euro cum il pot baga in steam? Sau alta intrebare ce joc sa imi iau la 10 euro sa fie super tare pls

Răspuns Câştigător
| Ch0co a răspuns:

Te duci la account details si dai "Add funds to your Steam Wallet. Selectezi 10 euro si dai ca metoda de plata Paysafe Card. Ti-as recomanda si un joc, dar nu pot. Totul depinde de preferintele tale.

| Gabriel_Ianis_2000 explică (pentru Ch0co):

Multumesc! Chiar m-a ajutat raspunsul tau.Mie imi plac jocurile cu pistoale sau puști dar cs go ul e mai scump sti un site unde e mai ieftin?

| Ch0co a răspuns (pentru Gabriel_Ianis_2000):

G2A. Ei iti recomanda de la un seller care il vinde cu 11 euro dar poti sa te duci in lista si sa il alegi pe cel mai ieftin, care in acest moment e 8.50 euro

| Gabriel_Ianis_2000 explică (pentru Ch0co):

Boss eu am banii pe steam! Pot face ceva sa ii transfer sau nu stiu?

| Ch0co a răspuns (pentru Gabriel_Ianis_2000):

Nup