| BeBeLu69CS16 a întrebat:

Salut tuturor. de azi mă confrunt cu o problemă legată de cs 1.6. deşii joc de aproximativ 11-12 ani ( fără glumă ) ..nu am mai întâlnit aşa ceva. am făcut o pauză de 1 an, cam aşa. acum m-am reapucat de curând. toate bune şi frumoase până azi. de azi am întâlnit problema cu "tastatura+mouse" :@. când intru să mă joc cu boţii/prietenii ( şi ei sunt uneori tot boţi laughing ) mii se blochează tastatura şi merge "caracteru" ca să spun aşa, 2-3 metrii singur, bine-înţeles mouse-ul/ţinta se blochează pentru interval de 1-2 secunde. ( vi se pare puţin. dar când joci în pgl sau cu profesionişti, şi ai nevoie de foarte mare dexteritate. este foarte jenant )

De când mă ştiu aşa ceva nu am întâlnit. (tastatura şi mouse-ul sunt de gaming şi nu le-am schimbat recent. am mai jucat cu ele fără probleme. ţin să menţionez că am reinstalat windows-ul. numa de atunci îmi face figuri.

Vă rog cei care s-au mai confruntat cu astfel de problemă/e să lase un răspuns cât mai civilizat.

Rog fără jigniri / injurii etc. :/

Mulţumesc anticipat! >:.

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Drivere instalate aiurea, poate virusi/supraincalzire componente, latente la retea.