| Pintea_Rares_1983 a întrebat:

Salut tuturor!
Joc Epical Metin2 si m-am cam plictisit ca am toto full facut bat aproape pe toata lumea...
Si as vrea daca este cineva interesat i dau contul, il trec pe emailul lui...tot!
Dar vreau in schimb pe Hammer Metin2 - 3 Iteme Modate de War.

P.S: Valoarea totala a itemelor de pe Epical Metin2 pe care le detin costa pe putin 150Euro la donatie!

3 răspunsuri:
| Stan_Dragos_1987 a răspuns:

Ma uite aici cont si lasa itemele zi ca vrei cont ca ce rost au itemele contul e
nume danez123
parola nicosadu.

| Pintea_Rares_1983 explică (pentru Stan_Dragos_1987):

Nu merge contul

| Stan_Dragos_1987 a răspuns (pentru Pintea_Rares_1983):

Daca nu adunicos parola.