| xFyL a întrebat:

Salut tuturor! Ma puteti ajuta cu un joc romanesc gen (Metin2, Cabal, 4story,Runes Of Magic)? Ma-m plictisit de ele... Vreau ceva nou!

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Eu joc Chrono Tales e asemăntor cu Metin2 și 4Story happy dar nu e românesc...

| xFyL explică (pentru OnuOnulică):

Macar are jucatori romani?

| OnuOnulică a răspuns (pentru xFyL):

Da, sunt destul de mulți români pe joc și crede-mă jocu e super tare e mai mișto de cât Metin 2 de 1000 de ori happy

| xFyL explică (pentru OnuOnulică):

Ma da unde sunt mai multi romani? S44 sau S45

| Apetrei_Bogdan_1995 a răspuns:

Daca chiar te plictisesti du-te si invata engleza. Daca chiar vrei un joc bun sa stii ca Metin 2 este opusul.Cauta comunitatea romana pe Steam si vezi tu acolo.

| xFyL explică (pentru Apetrei_Bogdan_1995):

I know english very good!

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru xFyL):

Path of exile.