| banicavalentin a întrebat:

Salut tuturor! Pentru cei care inca se mai joaca sau isi mai amintesc de GTA Vice City, dupa misiunea 25, urmeaza 26, insa nu-mi da niciun indiciu, nu ma suna nimeni, nu stiu cum sa ajung la misiunea 26...Ma ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| xXMariuaXx a răspuns:

Salut! Trebuie sa cumperi propietati pentru a ajunge la misiunea 26. Funda?

| banicavalentin explică (pentru xXMariuaXx):

Am cumparat tot ce se putea cumpara pana acum...

3 răspunsuri:
| Dzeko7 a răspuns:

Http://m.youtube.com/watch?v=0GaZJ6UPa8o
Daca nu intelegi din tutorialul asta cauta pe YouTube si o sa mai gasesti si altele.

| banicavalentin explică (pentru Dzeko7):

Pai nu inteleg mare lucru ca am mai vazut si eu chestia asta...eu pana aici nu stiu cum sa fac ca sa ajung...