| Mihaelutza97 a întrebat:

Salut tuturor! Vreau sa instalez jocuri cu ajutorul Google Play, dar cand dau la instalati imi zice ca nu am accesat pictograma google play ( punga alba de cumparaturi), dar nu stiu unde este situata pe pagina de internet aceasta pictograma. Va rog sa ma ajutati!

3 răspunsuri:
| Amilik a răspuns:

Vrei sa accesezi pe tableta sau pe pc?

| Mihaelutza97 explică (pentru Amilik):

Pc

| Amilik a răspuns (pentru Mihaelutza97):

Jocurile de pe Google play sunt pentru dispozitive ANDROID (telefoane smartphone, tablete) nu sunt compatibile cu calculatorul tau pe care ruleaza WINDOWS-UL.