| D3lUxE a întrebat:

Salut tuturor! Vreau sa stiu cum pot rezolva o problema legata de skin-uri la Minecraft. Deci pe mcskinssearch acolo arata un skin, iar pe Minecraft arata alt skin. Iar cativa dintre prietenii mei vad acel skin la fel cum e si pe site. De ce eu vad skin-urile diferit? Asta se intampla la majoritatea skin-urilor la mine. Ma puteti ajuta cu o rezolvare?
Precizez ca folosesc Launcherul de la Mineshafter si joc pe versiunea 1.7.2. Dau funda cerui care ma va rezolva cu aceasta problema. Multumesc.

3 răspunsuri:
| DumpyDuck a răspuns:

Buna! Nu este posibil sa ai skinuri pe Minecraft care nu este original.Incearca sa iti convingi parintii sa iti cumpere Minecraft original.O zi buna!

| D3lUxE explică (pentru DumpyDuck):

De fapt poti cu Mineshafter sau cu mcskinssearch daca pui numele unui skin.

| DumpyDuck a răspuns (pentru D3lUxE):

Da.Se poate doar ca mai bine iti iei versiunea originala. Unele servere cer asa ceva.