| superoidxxl a întrebat:

Un prieten de-al meu vrea sa isi instaleze League of Legends.Cand le instaleaza, ii apare urmatoarea eroare: The application was unable to start correctly (0xc000005). Click OK to close the application.
Va rog, spuneti-mi cum il pot ajuta.Multumesc.

2 răspunsuri:
| Axattys a răspuns:

Poate downloada din nou installer-ul s-au poate a omis un pas poti sa ii spui ca exista un site un jucatorii pot pune intrebari : https://support.riotgames.com/hc/en-us

| superoidxxl explică (pentru Axattys):

A incercat sa downloadeze din nou installerul si nu i-a mers.Dar ii voi da site-ul.