| Korg99 a întrebat:

Unde pot gasi fisierul 3dmgame.dll pentru fifa 15? Antivirusul l-a sters...si fara acest fisier jocul nu imi merge...
Astept raspunsuri! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| DeMoNyK a răspuns:

Descarcal de aici! [ Bafta!;) ]
http://dllwindows.com/download-3dmgame-dll/

| Korg99 explică (pentru DeMoNyK):

Am incercat...nu ma lasa antivirusul sa il descarc, spune ca pagina are virusi...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Korg99):

Ai antivirusul avira? Sau orice ar fi sterge-l si mai bine ia-ti altul... ca daca antivirusul tau detecteaza fisierele care nu sunt virusate ca fiind virusate, cine stie ce face cand iei vreun virus. Eu iti recomand avastwinking

| DeMoNyK a răspuns (pentru Korg99):

Dezactiviazal nu e virusati si eu am avut probleme si am instalat si nu a avut virusii... Tu deciziwinking

| Korg99 explică (pentru anonim_4396):

Am Norton

| Korg99 explică (pentru DeMoNyK):

L-am dezactivat si nu imi da voie chrome sa descarc fisierul laughing

| DeMoNyK a răspuns (pentru Korg99):

Descarca de pe explorer fisierulwinking laughing