| Ember_Rares_Andrei_1992 a întrebat:

Va rog ajutati-ma! Deci. Mi-am cumparat un GTA V si codul de acces in social rockstar club... Imi spune ca e folosit!... Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| AnonimăAnonimRI a răspuns:

Incearca sa deschizi un ticketla cei de la social rockstar. Explica toata problema. Un prieten a comandat de la Altex si codul era deja folosit, i-au trimis alt cod dupa e a trimis poze cu bon etc. Acum depinde de unde si cum l-ai cumparat.

| Zecheru_Alexandru_1991 a răspuns:

Asta depinde de unde ai cumparat jocul si pe cine ai lasat sa te ajute la cumparat sau instalat sigur ti-a fost furat codul