| MetinLegend a întrebat:

Va rog frumos care stie, sa ma ajute si pe mine in legatura cu metinul...Un joc pentru mine frumos...Deci acesta este calculatorul lui tatal meu. Calculatorul meu este la reparat. din pacate s-a ars placa de baza, si imi mergea metin2 orice metin2.
Pe acesta imi da eroare de genul:The application failed to initialize properly (0xe06d7363).Click on OK to terminate the application.Am toate net frameork-urile si Microsoft ++... la altele cu autopatcher nu imi porneste in joc. Cele cu starter imi da eroare acea de sus...The application failed to initialize properly (0xe06d7363).Click on OK to terminate the application

1 răspuns:
| Iagar_Laurentiu_1990 a răspuns:

Nu iti duce placa de baza happy