| HoratiuMaris a întrebat:

Salut, va rog sa imi spuneti un server privat ce rate bune de crescut si de yang plz dau funda la cel mai bun!; x

Răspuns Câştigător
| sorynm a răspuns:

Incearca MondialMt2...lv maxim 255 si cresti super repede.Am avut 127, insa bateam si pe cei de 250 pentru ca aveam totul epic.o sa iti placa mai ales pentru ca poti calari tigru, leu, caine etc si sunt multe iteme epice.King pana la king10...Bafta!(poti incerca si RedDragonMt2, pe el am facut 90 in 2 zile tongue.

2 răspunsuri:
| DariusB1998 a răspuns:

EmpireMetin2
ii suuuuuuuuuper fain!