| r0bert98 a întrebat:

Va rog sa-mi spuneti careva daca stiti data oficiala de lansare a noului Need for Speed Most wanted(2012)....si daca mi-ar merge pe laptop cu procesor core i3 de 2.4 GHZ. video nVIDIA geforce gt520m 1 gb si 4 gb ram. ....si assasins creed 3 puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| Atrix a răspuns:

Nu sunt sigur dar ambele jocuri ar trebui sa apara undeva in jurul zilei de 30 octombrie.
De mers ar trebui sa iti mearga.
Intra aici:http://www.systemrequirementslab.com/cyri/

scrie acolo pe prima banda NFS Most Wanted 2012 si iti va spune siteul daca iti merge sau nu.
Dupa care la fel si cu Assassin's Creed.

Dupa mine iti merge...chiar destul de bine(la procesor nu is prea sigur).

| r0bert98 explică (pentru Atrix):

Mersi.i-am dat si la i can run it si cel mai rea nota a fost la placa video big grin