| anonim_4396 a întrebat:

Salut, vând contul meu de steam din motive personale, acelea sunt că timpul meu pentru a mă mai juca pe el este cam limitat, aş vrea mai întâi să precizez ca să fiu exact şi la obiect suma şi ce jocuri conţine, deci suma este de 19, 99 euro pe Orange, eu, ca să vă spun sincer am pus 30 de euro pe Orange în acest cont de steam, dat fiind că toate jocurile de pe el sunt cumpărate prin SMS, dacă nu mă credeţi puteţi să vă convingeţi că steamul a costat 30 de euro prin SMS accesând aceste link-uri: http://shop.computergames.ro/jocuri-sms http://www.jocuri-sms.net/left-4-dead-uncut-version.html Când mă contactaţi v-aş ruga să nu mă mai întrebaţi dacă las la preţ sau fac o reducere sau eu mai ştiu ce, dat fiind că am spus de la început că steam-ul costă 30 de euro, eu zic că am făcut o reducere destul de bună de 10 euro, şi vreau să mai zic că steam-ul este nou-nouţ să zic aşa nu are nici-o problemă cu copyright-urile(reglementările) sau orice altceva, este doar folosit de mine. Mai vreau să precizez înainte de a vă spune şi ce jocuri conţine că tot ce este spus nu este nici-o înşelăciune, ţeapă sau cum vreţi să-i spune-ţi, doar din motive personale vând acest cont de steam care au fost spuse şi mai sus, pentru ce-i interesaţi vom discuta mai multe pe adresa mea de contact. A, să nu uit să precizez şi să scriu acum, toate dovezile pe care le voi face vor fi la alegerea dumneavoastră dacă vă arăt poze făcute pentru a vă convinge sau cel mai bine pentru a nu fi suspiciuni intraţi la mine în PC cu ajutorul programului teamviewer despre care cred că aţi auzit cu toţii şi cred că-l şi ştiţi şi vedeţi contul de steam cu toate jocurile şi cu toate reglementările(copyright-urile) în regulă. Să vă spun şi de pe acum nu cum fac alţi aşa zişi escroci care zic că vând un cont de steam cu 20 jocuri la 5, 6, 7 euro sau eu mai ştiu cât că parola nu se poate schimba doar că ai intrat pe contul de steam şi ai schimbat-o, nu, toate astea sunt minciuni, întradevăr parola ca să o schimbi trebuie să fii logat pe cont dar ca să o schimbi îţi trebuie şi un key de confirmare pe care îl primeşti pe email-ul pe care este înregistrat contul, ce-i care au mai avut cont de steam cred că ştiu despre ce este vorba deja, bineînţeles că dacă cumpăraţi contul vă voi da şi key-ul după care schimbaţi dumneavoastră email şi password. Încă ceva, am mai avut şi persoane de genul acesta, am să vă rog când mă contactaţi să nu-mi mai cereţi datele contului înainte să-l plătiţi ca să-l probaţi sau nu mai ştiu eu ce, sau mai bine zis să-i schimbaţi email-ul, sau pe limba tuturor să-l furaţi. Dovezile se vor face direct din calculatorul meu cu ajutorul programului teamviewer sau prin poze. Deci, contul de steam conţine următoarele jocuri: - Counter-Strike 1.6 - Counter-Strike: Condition Zero - Counter-Strike: Condition Zero Deleted Scenes - Counter-Strike: Source - Left 4 Dead Vreau să spun că pentru cine crede că dacă le cumpără singur aceste jocuri prin SMS şi crede că iese până în 19, 99 euro sau mai puţin, se înşeală, fiecare joc costând 10 euro, deci faceţi voi calculele, aveţi şi dovezile mai sus. În final, nu ştiu ce detalii să mai dau o să rămână să mă contactaţi la adresa de messenger: send_time21 şi să-mi spuneţi dacă vă mai interesează ceva anume, sau nu sunteţi lămuriţi în privinţa/legătura detaliilor, nuştiu ce să mai zic rămâne de văzut când mă contactaţi şi vorbim atunci mult mai detaliat să zic aşa. youtube video: http://www.youtube.com/......ttp?/watch Îmi cer scuze pentru dislike-urile de pe youtube, se pare că unii îşi fac cont doar pentru aşa ceva. Poze cu contul de STEAM: http://img42.imageshack.us/img42/1142/dovadasteam.jpg http://img40.imageshack.us/img40/4823/dovadasteamsetting s.jpg Cred că vă întrebaţi de ce nu am vândut contul de steam până acum în ciuda anunţurilor nerepetate pe care le-am făcut, este adevărat că după ce am publicat anunţul pe internet după câteva zile m-au contactat persoane aşa zis "interesate" de cont dar nu aveau limita bunului simţ pe care o cer tuturor şi cereau direct datele contului ca să zică ei să-l verifice, aşa ceva nu se va întâmpla la nimeni vă asigur eu. Un mic exemplu: Voi dacă vă duceţi la un magazin mai întâi îi spuneţi vânzătorului/vânzătoarei: "Să-mi daţi vă rog frumos un produs de nu mai ştiu eu ce marcă ca să-l verific să văd ce conţine înăuntru şi eventual să plecaţi cu el fără să-l plătiţi?" Nu! Doar după ce plătiţi produsul este al vostru. Aşa că v-aş ruga dacă nu vă interesează steam-ul şi sunteţi doar cu gândul la furat să nu mă mai adăugaţi în lista de messenger degeaba, mulţumesc! Şi pentru ce-i interesaţi serios de contul de steam v-aş ruga când mă contactaţi să aveţi încredere în mine şi în dovezile pe care le voi face/arăta, altfel nu avem cum să ne înţelegem, mulţumesc!

1 răspuns:
| MaTrIx8378 a răspuns:

Cat ai scris ma? trebuia scurt si la obiect, apropo nici obsedatul obsedatiilor dupa steam nu-ti da tie 30 de euro laughinglol frate, poate ai dreptate la ceea ce-ai spus, dar sti si tu ca ti-ai luat cea mai mare teapa nu? dupa gandirea mea cred ca, ti-ai luat steam-ul pentru Counter Strike, unde il gasesti si cu 5-6 euro, steam original, asta daca stii sa negociezi, succes la vanzare, dar nici-o sansa.