| Iarna3996 a întrebat:

Salut vreau sa fiu foarte clar, doresc un program foarte bun de filmat jocuri de ex : fifa 07, sa filmeze tot meciul si in in timp ce filmez sa ma aud ce vorbesc impreuna cu cu cel care ma joc fifa, adica filmul sa se salveze si cu vocile noastre dau funda pentru cine ma ajuta!

Răspuns Câştigător
| pix3L a răspuns:

Fraps sau Camtasia

1 răspuns:
| Sasuk3Anim3 a răspuns:

Incearca bandicam. este un program bun de filmat jocuriu gen minecraft, fifa 07, metin2 etc. Dar tie si acelui jucator cu care joci va va trebuii cate 1 microfon sa vorbiti si skype sau mess sa va auziti intre voi cand filmati. Uite link pentru download http://www.bandicam.com/ro/. Funda?; o3