| anonim_4396 a întrebat:

Salut, vreau sa imi cumpar un cutit Gut Knife pe csgo, problema este ca nu stiu de fel de skin sa imi iau (field tested sau minimal wear: ultraviolet, boreal forest, forest ddpat), am un buget de 52 de euro, dau funda daca imi puteti da un sfat pe care sa il cumpar din skinurile enumerate de mai sus ( eventual un alt skin de 52 de euro pe gut knife dat de voi )...
PS: Joc pe low settings...

2 răspunsuri:
| SilviaDulcik a răspuns:

Îți recomand să faci ceva mai inteligent cu acei bani. Nu băga bani în ceva digital precum o textură pentru un cuțit într-un joc. Mai bine îți cumperi alte jocuri.

| Andrei33Eftimov a răspuns (pentru SilviaDulcik):

Am intrebat altceva...