| ToaderAndrei a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un joc prin paysafe. Jocul ala costa 6 euro iar eu imi iau unul de 10, restul de 4 euro ii pot folosi in continuare?

4 răspunsuri:
| Anilesse a răspuns:

Ii poti folosi dar fa-ti cont de paysafe prima data. Ca doar asa mai poti folosi ce mai ramane.

| ToaderAndrei explică (pentru Anilesse):

Pai sa zicem ca am dat codul si jocul e 6 euro. Mie imi raman 4, daca nu am cont de paysafe nu ii pot folosii in continuare?

| Anilesse a răspuns:

Nu cred. Si eu am facut la fel acum cateva zile. Mi-am luat ceva intr-un joc si am luat si eu cu 10 euro. Si ce mi-a mai ramas nu am putut sa folosesc. Si dupa mi-a spus cineva ca trebuia sa-mi fac cont de paysafe. Ca sa pot folosi in continuare ce mi-a mai ramas. Dar nu durraza decat 2 minute sa-ti faci unul.

| OGEddo a răspuns:

Da bineinteles, nu tii ia nimeni!