| BreakUpArtist a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un Xbox 360. Singurul motiv pentru care imi iau Xbox 360 si nu Playstation 4 este comunitatea Xbox Live, care dupa parerea mea este mai numeroasa. Nu m-am informat in legatura cu Xbox Live prea mult, deci : trebuie sa platesc daca vreau sa joc Fifa 15 online? (adica trebuie sa cumpar vreun membership sau ceva de genul asta?)

1 răspuns:
| TheKillerOfKillers a răspuns:

Trebuie sa cumperi Xbox Live Gold ca sa poti juca + ai mai multe beneficii. Xboz Live Gold il cumperi direct de pe site sau chiar de pe Xbox, dar il poto gasi si in magazine gen Altex, MediaGalaxy, etc.