| mihaiulian a întrebat:

Seara'! In legatura cu xbox-ul, pentru a juca jocuri online am inteles ca trebuie platit? Deci daca vreau sa fac un MW3 online, pentru a intra pe live trebuie sa platesc 60$/an? Dupa parerea voastra, PS3 ori XBOX 360, si din ce cauza?

1 răspuns:
| Pisco a răspuns:

Ps3 deoarece are multiplayer gratis si exclusivitati mai bune. Da va trebui sa platesti insa daca iei de la bodopsx sau webpredator platesti mai putin pe abonament. Xbox-ul are ca atu in fata ps3 maneta care e dementiala. Funda?