| raulitas a întrebat:

Vreau sa ma apuc de youtube si vreau niste niste nume de youtube.
Canalul de YT o sa contina minecraft,metin,team fortreas 2, word of thanks, war thunter si multe altele dar in principal o sa fie minecraft.
Dau funda + vot

3 răspunsuri:
| OoOAlexandruOoO a răspuns:

Sfatul meu e sa iti pui ca nume nick-ul care il folosesti in jocuri daca e ceva original sau numele tau cu vreo litera in fata

| Dany1068 a răspuns:

Odata ce te apuci de youtube este bine sa nu te lasi, trebuie sa ai rabdare, sa stii sa randezi editezi si toate cele si cel mai important sa ai si tu mai mult de 14-15 ani ca sa nu suni in videoclipuri ca un copil pitigaiat de 10 ani la care nimeni nu vrea sa se uite.
*Sa speram ca ai minecraft cumparat si la fel tf2 si ce mai vrei tu sa faci*
Este destul de greu sa faci rost de un nume bun...Incearca sa combini cuvinte, litere, intoarce-le invers, amesteca-le, aduna multe cuvinte si fa acronime...Si inapoi despre youtube:ar trebui sa stiu sa lucrezi in photoshop ca sa faci niste thumb-mail-uri destul de bune ca sa vrea lumea sa se uite."Rezumat" : 1.Nu te lasa odata ce apuci 2.Trebui sa stii ceea ce faci, cum inregistrezi, editezi si restul' 3.Fii creativ cu numele.