| Marius_Smarandache_1993 a întrebat:

vreau sa stiu si eu daca merge far cry 3 daca am urmatoarele componente. processor: amd athlon tm ii p360 dual-core processor 2.30 ghz. GB Ram:4. Placa video 512 mb. Dau funda. Sau ziceti0mi orce jocuri care merg

5 răspunsuri:
| AdreAdre a răspuns:

Far Cry 3 s-ar misca foarte bine la setari Medium la acel sistem. Ce placa video este?

| Marius_Smarandache_1993 explică (pentru AdreAdre):

Cred ca radeon 6600 ceva gen

| AdreAdre a răspuns (pentru Marius_Smarandache_1993):

Ai un 6670. Ar trebuii sa te tina la Medium in 50-60FPS. Ca o recomandare, a aparut ieri Trackmania Turbo. Iti recomand sa-l joci. si Street Fighter 5 aparut acum 3 saptamani.

| Styleboss a răspuns:

De mers, cred ca iti merge, te ajuta ram ul...in schimb ai cam mic procesorul si placa video.

| AdreAdre a răspuns (pentru Styleboss):

Te informez ca un HD 5770 512MB il tine in 50FPS la setari High.