| raduionut99 a întrebat:

Vreau sa va intreb ceva:
Care dintre aceste laptopuri e mai bun pentru jocuri?:
http://www.pcgarage.ro/......inux-grey/
Sau daca aveti voi alte sugestii... Vreau sa ruleze jocuri cum ar fi GTA V, Dirt 3, etc. macar la mediu. Bugetul meu este maxim 3000lei. Dau funda la cel mai bun raspuns!

5 răspunsuri:
| StilleStrike a răspuns:

Iti recomand sa iei ps3 si iti va merge orice joc pe el, nu vei avea trebuie te vei putea juca pe televizor si iesi in avantaj economic deoarece e mai ieftin de 3000 lei. Iti va merge perfect orice joc doresti, iar la laptop daca te vei juca mult risti sa ti-se inchida deoarece are placa video mica si se incalzeste mai repede ca la PC.

| raduionut99 explică (pentru StilleStrike):

Trebuie sa inlocuiasca un calculator, pe langa jocuri il voi folosi si sa ascult muzica, sa vad filme, sa fac referate. Scuze ca nu am precizat.
Dar totusi nu e portabil.

| raduionut99 explică (pentru StilleStrike):

Dar nu e portabil!

| adimessi a răspuns:

Acesta e mai bun : http://www.pcgarage.ro/notebook-laptop/acer/156-aspire-v 3-571g-53238g50maii-ivy-bridge-i5-3230m-26ghz-8gb-500gb- geforce-gt-730m-4gb-linux-grey/