| AndreiGod101 a întrebat:

Salut, vreau si eu niste jocuri pentru un PC slab!

Ram : 2 GB Ram
Placa video : VIA Chrome9 HC IGP Family de 128 mb
Processor : Geniune Intel(R) CPU 2140 @ 1. 60GHz(2CPUs)
OS : Windows XP SP2

Acestea le-am citit din dxdiag

Vreau : Shoot-tere, MMORPG sau pur si simplu jocuri tari, nu neaparat Shoot-ere si MMORPG-uri, apropo si RPG-uri daca stiti big grin

Dar nu vreau :
Minecraft, Counter-Strike, Drakensang

Daca spuneti un metin macar spuneti unul tare

Nu vreau sa imi spuneti prin raspunsuri ca il am slab, o sa il schimb cu unul excelent, dar momentan ( 1-2 saptamani ) o sa ma joc pe asta!

Multumesc anticipat! Funda big grin

Răspuns Câştigător
| Nustiucinece a răspuns:

Salut, eu sincer nu stiu ce recomandari sa iti fac pentru un pc ca asta. Deci poate te ajuta link-ul asta https://www.youtube.com/watch?v=uAFtDfVc3Ho

| AndreiGod101 explică (pentru Nustiucinece):

Oricum imi iau altul nou, mult mai bun, sa pot juca orice joc cu tot cu filmat cu tot cu High / full graficile, la perfectie big grin Dar tu mi-ai dat cel mai bun raspuns, multumesc big grin

| Nustiucinece a răspuns (pentru AndreiGod101):

Np legat de pc iti recomand sa ti-l faci pe piese, daca nu stii te pot ajuta si cu asta.

| AndreiGod101 explică (pentru Nustiucinece):

Pai faza este ca mi-l cumpar direct, vreau sa imi iau cam asa :
8GB RAM
Quad-Core, i5, 3.4GHz +( deci mai mult )
Placa video Nvidia GeForce FX 750

| Nustiucinece a răspuns (pentru AndreiGod101):

Pai iesi mult mai scump daca il cumperi directwinking faci cum vrei apropo ce buget ai?

5 răspunsuri:
| No10 a răspuns:

Gta San Andreas, Fifa 7, Pes 2006, NFS Most Wanted, Undergroud Gta Vice City, Gta Deluxe, Gta Romania 2, 18 wheels of haulin, Bus Driver etc.