| andrei4733 a întrebat:

Salut vreau si eu niste servere de samp roleplay sau gf sau rpg, nu vreau stunt! Vreau cu peste 15 playeri si factiuniile yakuza ballas etc!

2 răspunsuri:
| Klaudiu0123 a răspuns:

Comunitatea B-Zone va invita pe cel mai mare server romanesc de SA-MP(San Andreas Multi Player): (RPG.B-Zone.Ro:7777)
Hostname: B-Zone: RPG Server [0.3x]
Address: 89.33.242.95:7777
DNS Address: RPG.B-Zone.Ro:7777
Players: 600+/1000

Ce este SA-MP? Cum se instaleaza?

SA-MP sau SA:MP (San Andreas Multiplayer) este un mod multiplayer gratuit pentru versiunea PC a jocului Grand Theft Auto: San Andreas. Cu acest mod poti juca pe internet sau LAN cu pana la 1000 de prieteni. Aveti nevoie doar de GTA San Andreas instalat, urmand sa aplicati executabilul sa-mp. Pe http://b-zone.ro/rpg/ se gaseste un tutorial de instalare a jocului.

De ce B-Zone?

- un gamemode care imita realitatea, cel mai cautat de altfel.
- serverul se intinde pe intreaga harta San Andreas.
- cel mai popular server romanesc.
- un mediu plăcut de joc unde vă puteți distra alături de prieteni și unde vă puteți face prieteni noi.
- ajutor informativ pentru începători din partea echipei de Helperi și Admini.
- posibilitatea de a avansa rapid în nivel.
- vehicule de tutorial pentru începători care se îmbunătățesc odată cu avansarea în nivel (Level 1 - Faggio, Level 2 - Perennial, Level 3 - Bobcat, Level 5 - Bravura, Level 7 - Landstalker).
- prețuri accesibile pentru a vă cumpăra vehicule, case, bizuri și slujbe care vă oferă un venit frumos pentru a strânge bani.
- sistem de referral prin care puteți profita financiar dacă vă aduceți prietenii pe server.
- event-uri organizate in permanenta
- multe alte lucruri interesante care va trebui să le descoperiți singuri, nu veți regreta.

Facțiuni

- Pașnice (nivel 5):

Los Santos Taxi
Las Venturas Taxi
San Fierro Taxi
Paramedics
News Reporter
School Instructors
Tow Truck Company

- Ganguri (nivel 10):

Verdant Family
Vietnamese Boys
Green Street Bloods
The Tsar Bratva
Red Dragon Triad
Southern Pimps
Avispa Rifa
El Loco Cartel
69 Pier Mobs

- Departamente (nivel 15):

LS Police Department
LV Police Department
SF Police Department
Federal Bureau of Investigation
National Guard

- Agenție (nivel 15):

Hitmen Agency

Video de prezentare: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=cKDMKPpPNXA
Merita vazut videoul!

Detalii: http://forum.b-zone.ro/topic/149999-ajuta-ti-comunitatea/

| andrei4733 explică (pentru Klaudiu0123):

Faza e ca pana fac eu level 10... Si in primul rand sunt vreo 200 playeri daca erau 80 - 100 ca asa imi placea Imi pare rau