| EdyEdyson a întrebat:

Salut, vreau si eu o tema pentru windows 7 da sa imi schimbe tot meniul nu doar poza de fundal.Am descarcat si eu o asemenea tema dar nu stiu so apic. Va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| KLiNK a răspuns:

Http://download.chip.eu/......65258.html
Se instaleaza ca un program, stii tu apesi pe next de multe ori, se schimba fundalul, iconitele, sunetele, cursorul la mouse, tot, tot, tot.
Apesi pe descarcare (butonul verde).

| EdyEdyson explică (pentru KLiNK):

Lam descarcat, si cand dau pe el imi cere sa il deschid cu un program anume.Cu ce as putea s-o fac? Multumesc.

| KLiNK a răspuns (pentru EdyEdyson):

Ce scrie?

4 răspunsuri:
| VladulTe a răspuns:

Http://giannisgx89.deviantart.com/art/Snow-Leopard-for-Win7-Beta2-163008515

Temă ca la Mac os x, o instalezi ca pe un program!

| Ronaldinho80 a răspuns:

Http://windows.microsoft.com/en-us/windows/themes
Ia de aici.Dai click pe ele. Unele se instaleaza singure. Funda? :)