| ApocalypseRD a întrebat:

Salut, vreau si eu un metin 2 cu lv max 99, otel/batalie/dragoane(itm de 65) la shop, cal si d-astea la shop, skilurile ori sa le iau G/P de la NPC ori sa le fac eu cu carti de la invatatori(dar sa nu trebuie sa le dropez), posedata/sirius./epice sa fie ultimele evolutii, donatorii sa nu fie cei mai buni, rate >medii---bune.

Multumesc, desigur cel mai bun raspuns primeste funda

1 răspuns:
| Edy_Sarpoi_1990 a răspuns:

Poti sa iti downloadezi hammer metin 2 care se gaseste foarte usor pe Google.
Intra pe google.com si cauta hammer metin 2 apoi este site-ul oficial al Metin-ului big grin